NASZE REFERENCJE

Możemy potwierdzić swoje doświadczenie

LAW BUSINESS QUALITY

Firma Godna Zaufania

DM Konsult znalazło w najnowszym wydaniu Law Business Quality. Czujemy się bardzo wyróżnieni mogąc znaleźć się we wspaniałym gronie Diamentów Kobiecego Biznesu. Dziękujemy, że dzięki Wam znaleźliśmy się w 100 firm godnych zaufania!

„Dm Konsult jest profesjonalistą w zakresie świadczenia usług outsourcingowych. Oferuje również profesjonalne usługi płacowe i kadrowe. Stawia na elastyczność, zaangażowanie, wszechstronność oraz partnerstwo. Zespół Dm Konsult tworzą osoby ze wspólną pasją, wiedzą i doświadczeniem księgowo-podatkowym, z wyższym wykształceniem, biegłą znajomością języków obcych oraz pozytywnym nastawieniem do klientów i pracy, którą świadczą. Idea, z którą identyfikuje się biuro, to słowa Leszka Czarneckiego: „Biznes robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom”. Dm Konsult wspiera kobiety biznesu!”

Grażyna Paczyńska

4LUCK Biuro Podróży / Właściciel

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować firmie DM KONSULT oraz Pani Dorocie Murawce za opiekę nad moją firmą.

Dzięki Wam wiem, że moje rozliczenia są w bezpiecznych rękach!

Polecam firmę DM KONSULT jako partnera, który sprawia, że czuję się bezpiecznie, mogę się zwrócić z każdym pytaniem i prośbą o pomoc i wiem, że wszelkie działania DM KONSULT będą dopasowane do moich potrzeb i wykonane zawsze na czas. Dzięki wsparciu DM KONSULT świat finansów nie wydaje się być już taki straszny.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów

Patrycja Werema

Profi Sell / Właściciel

Polecam firmę Pani Doroty Murawki – DM KONSULT, której z powodzeniem można powierzyć rozliczenie księgowe. Kompetencje, pełna dyspozycyjność i gotowość niesienia pomocy, w często zawiłych tajnikach stricte branżowych, zasługuje na pochwałę oraz jak najlepsze referencje.

Serdecznie rekomenduję.

Agnieszka Słowik

Flower Travel Sp. z o.o. / Prezez Zarządu

Od ponad dwóch lat firma DM KONSULT rzetelnie prowadzi usługi księgowe w moijej firmie – biura podróży Flower Travel Sp. Z o.o. Biorąc pod uwagę dość skomplikowaną specyfikę rozliczeń usług turystycznych ( w UE, poza UE) należą się firmie DM KONSULT specjalne słowa uznania oraz podziękowania za zaangażowanie i kompetencje.

Polecam firmę DM KONSULT – firmy, której bez wątpienia z pełnym, zaufaniem można przekazać prowadzenie księgowość zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców.

Anna Domińska

KulKilka / Właścicel

Firma DM KONSULT Doroty Murawki świadczy usługi księgowe mojej firmy KulKilka od 2014 roku.

Była bardzo pomocna przy zakładaniu działalności, co dla mnie jako początkującego przedsiębiorcy było bardzo istotne. Dedykowany zespół księgowych wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem zarówno w fazie zakładania działalności jak i w świadczeniu późniejszych usług księgowych. Dzięki zleceniu na zewnątrz tych działań, więcej czasu mogłam poświęcić na sprawy związane z prowadzeniem firmy.

Z przyjemnością polecam i polecałam DM KONSULT Dorota Murawka zarówno dużym firmom jak i osobom, które dopiero startują w świecie przedsiębiorców. Jest to firma, której usługi wykraczają poza tradycyjne postrzeganie usług księgowych – dlatego rekomenduję DM KONSULT – warto współpracować z profesjonalistami.

Stanisław Helwing

Blue DE / Prezes Zarządu

Miałem złe doświadczenia z outsourcingiem usług księgowych. Dzięki współpracy z DM KONSULT wszystkie moje problemy związane z księgowością się skończyły. Kompleksowo, profesjonalnie, przejrzyście – polecam wszystkim usługi tej firmy.

Ewelina Afandi

AFANDI ORIENTAL DREAM / Właścicielka

„Dorota Murawka (DM Konsult Biuro Rachunkowe) to bardzo kompetentna i profesjonalna osoba, która wie jak zaopiekować się nowym Klientem tak aby już na pierwszym spotkaniu poczuł się komfortowo 🙂

Każdego Klienta traktuje indywidualnie najpierw poznając wszystkie jego potrzeby aby później móc dopasować odpowiednią ofertę. To osoba godna zaufania, bardzo serdeczna i życzliwa 🙂 „

Katarzyna Kaszuba

Kancelaria Radcy Prawnego/Właściciel

Biuro Rachunkowe DM KONSULT współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyna Kaszuba od września 2015 r. Obsługa księgowa Kancelarii powierzona DM KONSULT prowadzona była zawsze z należytą starannością i w stosownych terminach. Otwartość na klienta, służenie radą, dyspozycyjność i rzetelność to cechy, które z pewnością wyróżniają DM KONSULT.

Z przekonaniem rekomenduję DM KONSULT jako partnera godnego zaufania.